Vairumtirdzniecība

Bonum Trade OÜ piedāvā cīņas sporta veidu un fitnesa ekipējuma mazumtirdzniecības un vairumtirdzniecības piegādes Igaunijā, Somijā, Latvijā un kaimiņvalstīs. Mūsu specializācija galvenokārt ir MMA, boksa un fitnesa treniņu apģērbs un ekipējums.

Pārstāvētie zīmoli: Tapout, Everlast, Venum, Clinch Gear, Bad Boy, Twins, King, Hayabusa un Shock Doctor.

Timofeis Fjodorovs
Wholesale Manager
Tel: +372 5302 1719
E-mail: wholesale@mmapro.lv

Everlast zīmols ir dibināts Bronksā, Ņujorkā, un kopš 1910. gada tas ir vispazīstamākais boksa zīmols, kā arī pasaules līderis boksa, jauktās cīņas mākslas un fitnesa preču, ekipējuma, apģērba, apavu un piederumu dizaina izstrādē, ražošanā, licencēšanā un mārketingā.

Everlast zīmolu vienmēr ir izvēlējušies čempioni, tostarp Muhameds Ali (Muhammad Ali), Sugar Rejs Robinsons (Sugar Ray Robinson), Maiks Taisons (Mike Tyson) un Rojs Džonss juniors (Ray Jones Jr.).

Katalogs

Venum ražo jauktās cīņas mākslas apģērbu un ekipējumu. Šobrīd tas sponsorē dažus no pasaulē labākajiem MMA cīkstoņiem, tostarp Lioto Mačidu (Lyoto Machida), Karlosu Kinditu (Carlos Condit), Hosē Aldo (Jose Aldo) un Mīšu Teitu (Miesha Tate).

Katalogs

MusclePharm ir Amerikas uzņēmums, kas ražo uztura bagātinātājus un sporta apģērbu. Uzņēmums tika dibināts 2010. gadā, un tā specializācija ir modernās tehnoloģijas un augsta kvalitāte.

Katalogs 1  |  Katalogs 2

 
 

Roal Fight Gear, dibināts 2013. gadā, ir moderns cīņas ekipējuma zīmols, kas piedāvā vislabāko cenas un kvalitātes attiecību.

Katalogs