Par MMAPro.lv

Par MMAPro.lv

Par kompāniju

Portālu Mmapro.lv 2012.gadā izveidoja cilvēki, kas vēlējās sportu Latvijā padarīt populāru un pieejamu. Tieši tāpēc nodrošinām visā pasaulē pazīstamu preču zīmolu tiešās piegādes. Tas ļauj mums pārdot klientiem augstas kvalitātes produktus par rekordzemām cenām.

Mūsu katalogā ir arī sporta un cīņas mākslu apģērbs un aprīkojums. Turklāt portālā ir sadaļa sportistiem, kas nodarbojas ar kultūrismu un fitnesu, jo laba fiziskā forma ir svarīga visiem.

Mmapro.lv veikala īpatnības

Mēs strādājam, lai ikviens Baltijā vai ārzemēs dzīvojošais varētu iegādāties kvalitatīvu sporta aprīkojumu par pieņemamām cenām. Tieši tāpēc mums ir tik plašs sortiments, kā arī daudz īpašo piedāvājumu.

Mūsu portāla darbībā īpaši jāizceļ:

  1. Jaunumu ievērošana. Mēs nekad neslēdzam ilgtermiņa līgumus par aprīkojuma piegādi, jo vēlamies klientiem vienmēr piedāvāt aktuālos modeļus. Piemēram, tiklīdz Royal vai Venum piedāvās jaunus MMA cimdus, mūsu veikals pasūtīs partiju.
  2. Plašs cenu un modeļu klāsts. Pie mums iespējams pasūtīt cimdus zālei un starptautiska līmeņa sacensībām, dažādus boksa maisu modeļus, boksa cimdus, šortus, bikses, t-kreklus un pat somas. Jūs vienmēr atradīsiet modeli, kas atbilst jūsu budžetam un vēlmēm.
  3. Īpašie piedāvājumi. Mēs piedāvājam saviem klientiem iespēju pasūtīt kvalitatīvu aprīkojumu par samazinātām cenām. Šeit jūs varat iegādāties Leone 1947, Everlast, Olimp, Boxeur des Rues un daudzu citu zīmolu produkciju ar labām atlaidēm.
  4. Izdevīgi piegādes nosacījumi. Mūsu portālā vienmēr varat paļauties uz vislabāko apkalpošanu un servisu. Daudzi Mmapro.lv klienti katru dienu saņem sacensību cimdus, boksa pārsējus un citas preces visā Igaunijā un arī citās valstīs, nemaksājot par piegādi.
  5. Dažādi apmaksas veidi. Mēs piedāvājam saviem klientiem apmaksāt pasūtījumu, izmantojot tiešsaistes maciņus, bankas saites un bankas pārskaitījumus, kā arī internetbanku.

Portāls Mmapro.lv piedāvā saviem klientiem visizdevīgākās cenas. Pateicoties elastīgai atlaižu sistēmai un iespējai iegādāties dažādu cenu kategoriju preces, jūs vienmēr atradīsiet preci, kas iekļaujas pirkumam atvēlētajā budžetā.

Gaidām jūsu pasūtījumus!

 

 

Sveicam visus cīņas mākslas un boksa entuziastus mūsu MMA un boksa interneta veikalā www.mmapro.lv. Mūsu interneta veikalā atradīsiet pasaulē zināmu zīmolu apģērbu un ekipējuma plašu piedāvājumu: Tapout, Everlast, Venum, MMA Elite, Twins, Royal, King, Lonsdale, Affliction, Mike Tyson Collection, Clinch Gear. MMAPro piedāvā vispievilcīgākās cenas Somijā un Baltijas valstīs.

Tāpat mēs piedāvājam preces fitnesa un bodībildinga entuziastiem. Mēs vienmēr sekojam jaunākajām tendencēm un precēm, tādēļ mums neveidojas apjomīgi preču krājumi. Tiklīdz ir kāds jauns piedāvājums cīņas mākslu tirgū, mēs cenšamies to piedāvāt arī savā interneta veikalā. 

MMAPro tika dibināts 2012. gadā, lai attīstītu un veicinātu cīņas mākslu kultūru Igaunijā, Somijā, Latvijā un Lietuvā. Mēs saprotam, cik grūti ir būt profesionālam sportistam valstī, kurā valdība nesniedz atbalstu un nepiešķir pietiekamu finansējumu šīs nozares attīstībai. Mēs vēlamies attīstīt un veicināt cīņas mākslu, piedāvājot elastīgu cenu politiku un atlaides. Vissvarīgākā mūsu uzņēmējdarbības daļa ir pakalpojumu kvalitāte. Mēs cenšamies izvēlēties tikai labākās preces. Turklāt mēs piedāvājam dažādus piegādes veidus, ieskaitot bezmaksas piegādi.

Mums ir ļoti svarīgs sports un tā popularizēšana Somijā un Baltijas valstīs. Lai gūtu panākumus, nepieciešami divi elementi: vēlme un ekipējums – MMAPro rūpējas par otro elementu.