Kādēļ izvēlēties mūsu veikalā?

Portāla klientu priekšrocības

Interneta veikals Mmapro.lv piedāvā saviem klientiem visērtāko un visizdevīgāko apkalpošanu. Mēs piegādājam vislabāko sporta apģērbu un aprīkojumu tieši no vadošajiem ražotājiem: Venum, Leone 1947, Royal, Everlast, Boxeur des Rues un citiem slaveniem zīmoliem. Pateicoties tam, mūsu portālā ir visizdevīgākie sporta aprīkojuma pārdošanas piedāvājumi.

Ko jūs saņemat, iepērkoties Mmapro.lv?

Mēs esam izveidojuši īpašu klientu apkalpošanas sistēmu. Tikai portālā Mmapro.lv iespējams iegādāties Taizemes boksa un kikboksa apģērbu, aizsargvestes, cirkšņa aizsargus, zobu kapes, kāju aizsargus un daudzas citas preces ar šādām priekšrocībām:

 1. Plašs sortiments. Mūsu portālā iespējams atrast visu nepieciešamo aprīkojumu dažādām cīņas mākslām. Mēs piedāvājam gan treniņu inventāru, gan preces starptautiska līmeņa sacensībām.
 2. Pasūtījuma virs 80 EUR piegāde Latvijā - bez maksas. Turklāt iespējams izvēlēties preces saņemšanas veidu. Mēs izmantojam Itella SmartPOST un Omniva pakomātus.
 3. Pasūtījumiem virs 150 EUR starptautiskā piegāde - bez maksas. Mēs varam nosūtīt pasūtījumu uz jebkuru pasaules vietu, kurā ir pasts.
 4. Kvalitatīvs iepakojums. Mēs saprotam, ka transportēšanas laikā sporta apģērbs un inventārs var tikt bojāti. Tāpēc mūsu darbinieki rūpīgi iepako katru preci, ievērojot visus ražotāja ieteikumus transportēšanai.
 5. Ātra piegāde. Latvijas robežās mēs piegādājam preces 3 darba dienu laikā. Piegāde uz citām valstīm ir atkarīga no transporta uzņēmumu darba.
 6. Kvalitatīva apkalpošana. Mūsu klientu uzticība mums ir ļoti svarīga. Tāpēc mēs vienmēr apkalpojam klientus visaugstākajā līmenī. Portālā strādā pieredzējuši profesionāļi, kuri ir labi pārzina produktus un to izmantošanu. Mēs palīdzēsim jums izvēlēties MMA, kikboksa un citu cīņas mākslu aprīkojumu un apģērbu.
 7. Visu patērētāju tiesību ievērošana. Precīzāk, mēs piedāvājam saviem klientiem tiesības atgriezt preces 14 dienu laikā, ja tās izrādījušās nepiemērota jebkādu iemeslu dēļ.

Mūsu portāls nodarbojas ar apģērbu un aprīkojuma piegādi boksam un citām cīņas mākslām jau vairāk nekā 10 gadus. Tāpēc mēs spējam piedāvāt preces jebkuram klientam.

Vienkārši sazinieties ar mūsu menedžeriem, lai saņemtu profesionālu konsultāciju un pasūtītu visu nepieciešamo. Mēs ņemsim vērā jūsu vēlmes un nosūtīsim jums nepieciešamo preces daudzumu, ko esat izvēlējies.

 

MMAPro.lv - labākā MMA un boksa cimdu izvēle Latvijā

 • Mūsu galvenais mērķis ir attīstīt un veicināt MMA un boksa kultūru Latvijā.
 • Mēs Jūs informēsim par pasaules jaunumiem cīņas mākslu jomā. 
 • Mums ir ļoti svarīga reputācija un kvalitāte, mēs strādājam tikai ar uzticamiem un drošiem sadarbības partneriem.
 • Piedāvājam vissaprātīgākās cenas Baltijas reģionā, tostarp satriecošas atlaides līdz pat 70%.
 • 100% preču kvalitātes, 100% drošu pirkumu un 100% klientu apmierinātības garantija
 • Pievienojieties mūsu adresātu sarakstam un saņemiet informāciju par jaunām precēm, kā arī atlaižu kuponu kodus, lai iepirktos vēl izdevīgāk.
 • Lūdzu, sazinieties ar mums, lai varam sniegt Jums profesionālus padomus un konsultācijas. Mēs ar prieku Jums palīdzēsim!