Pirkumu grozs

tukšs - €0,00

Apmaksas kārtība

Naudas pārskaitījums
Pēc pasūtījuma apstiprināšanas būs redzams rēķins. Rēķina kopija tiks nosūtīta uz Jūsu e-pasta adresi, lai Jūs varētu to izdrukāt un apmaksāt bankas filiālē vai internetā. Maksājot internetā, maksājuma mērķī, lūdzu, norādiet rēķina numuru. 

Tiešsaistes maksājumi (Somijas bankām)
Nordea, Danske Bank, Tapiola Pankki, Osuuspankki, Ålandsbanken ja Handelsbanken. Viegli pieejams un ērts maksāšanas veids. Uzreiz pēc pasūtījuma noformēšanas tā apmaksu iespējams veikt internetbankā. Naudas pārvedums notiek nekavējoties.

Bankas saite (Igaunijas bankas)
SEB, Swedbank, Nordea, Danske Pank, LHV un Krediidipank banku klientiem. Apstiprinot pasūtījumu, ekrānā būs redzams rēķins. Lai apmaksātu rēķinu, izmantojot bankas saiti, nospiediet uz atbilstošās bankas ikonas (Swedbank, SEB, Nordea). Rēķinu nosūtīsim arī uz Jūsu e-pasta adresi, ja pasūtījumu vēlēsieties apmaksāt vēlāk.

Bankas saite (Latvijas bankas)
Swedbank, SEB, Nordea banku klientiem. Apstiprinot pasūtījumu, ekrānā būs redzams rēķins. Lai apmaksātu rēķinu, izmantojot bankas saiti, nospiediet uz atbilstošās bankas ikonas (Swedbank, SEB, Nordea). Rēķinu nosūtīsim arī uz Jūsu e-pasta adresi, ja pasūtījumu vēlēsieties apmaksāt vēlāk. 

PayPal
Ātrs un vienkāršs apmaksas veids. Vairāki miljoni klientu visa pasaulē izmanto PayPal pakalpojumus viena vienkārša iemesla dēļ: tas ir vienkārši. Lai norēķinātos, nepieciešama tikai e-pasta adrese un parole. PayPal ir viens no visvienkāršākajiem veidiem kā apmaksāt pasūtījumus vietnē MMAPro.lv.

Saņēmēja nosaukums: Bonum Trade OU
Adrese: Vägeva tee 43, Rae vald, 75312
IBAN: EE481010220212967222
Banka: AS SEB Pank, Tornimäe 2, 
15010 Tallinn, Estonia 
BIC / SWIFT kods: EEUHEE2X

Saņēmēja nosaukums: Bonum Trade OU
Adrese:
 Vägeva tee 43, Rae vald, 75312
IBAN: EE672200221056599218
Banka: 
Swedbank AS, Liivalaia 8,    15040 Tallinn, Estonia
BIC / SWIFT kods: HABAEE2X